محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

پارکت ترکیه

پارکت ترکیه

ترکیه از چند سال پیش به کار تولید محصولات لوکس ساختمانی، پارکت لمینت و کاغذ دیواری پرداخته است که از این بین در صنعت تولید پارکت لمینت پیشرفت خوبی داشته و توانسته است محصولات خوب و با کیفیتی به بازار عرضه کند. این کشور با الگو برداری از کشور همسایه خود آلمان - که در زمینه تولید پارکت لمینت سابقه زیادی دارد و بهترین برندهای پارکت لمینت را تولید می نماید - توانسته است هم از نظر ظاهر و هم از نظر مواد سازنده به کیفیت مناسبی دست یابد و محصولات با کیفیتی را که از قیمت مناسبی نیز برخوردار هستند به بازار عرضه کند.

پارکت ترکیه دارای ویژگی های زیر می باشد:

  • رنگ بندی متنوع
  • دارای 30 سال گارانتی و خدمات
  • ضخامت 7 ٬ 8 و 12 میل با روکش
  • مقاوم بودن پاکت لمینیت
  • قابلیت نظافت کردن راحت با تی
  • روکش مقاوم در برابر تردد با کفش
  • ضد خش در برابر جابجایی مبلمان

پارکت ترکیه دارای انواع زیادی است که می توان به چند نوع از آن اشاره کرد:

پارکت ترکیه واریو کلیک

شرکت یلدیز ترکیه تولید کننده پارکت واریو (VARIO) می باشد. این پارکت یکی از محصولات با کیفیت شرکت یلدیز است که به کشورهای مختلف اروپایی و آسیایی صادر می شود و دارای استانداردهای اروپایی و استاندارد TSE ترکیه است. پارکت ترکیه واریو دارای کلیک های مقاوم و استاندارد سایش AC4 و AC3 است. لمینت واریو دارای زمینه های MDF و HDF با مقاومت سایشی AC4 و AC3 و کلیک مقاوم می باشد، در کل تمامی پارکت لمینت واریو کلیک به خاطر قیمت و کیفیت مناسب جزء پارکت لمینیت های خوب محسوب می شوند.

ضخامت، ابعاد و طول پارکت واریو به ترتیب 8 میلیمتر، 19.2 و 120.3 سانتیمتر است .همچنین طرح های زیبا و رنگبندی کاملی که این پارکت لمینت دارا می باشد یک امتیاز مثبت محسوب می شود. انواع متنوع پارکت واریو کلیک شامل واریو کلیک، تراکلیک، پرمیوم، پرمیوم مدیوم، پرمیوم پلاس، پرمیوم اکسترا لارج و واریو وود می باشد.

پارکت ترکیه تراکلیک

یکی دیگر از محصولات شرکت یلدیز ترکیه، پارکت تراکلیک (Terra Click) می باشد که محصول کشور ترکیه است و اخیرا به تعداد زیادی از کشورهای اروپایی صادر می شود و دارای استاندارد اروپا و استاندارد TSE ترکیه است .

این نوع پارکت لمینت ترکیه، شامل 12 طرح و رنگ متنوع و زیبا می باشد که با تکنولوژی روز تولید می شود. پارکت ترکیه تراکلیک دارای کلیک های مقاوم و استاندارد سایش AC4 و AC3 می باشد و برای استفاده در منازل و اماکن کم تردد مناسب است.

یکی دیگر از ویژگی های این پارکت، کیفیت متوسط و قیمت مناسب آن می باشد.

پارکت ترکیه فلورپن

پارکت لمینت فلورپن (FLOORPAN) تولید شرکت کاستامونو ترکیه و روسیه است که بهترین برند کشور ترکیه می باشد. پارکت ترکیه فلورپن در ایران دارای دفتر نمایندگی رسمی می باشد که خدمات فروش، پس از فروش و گارانتی ارائه می کند.

پارکت ترکیه فلورپن (FLOORPAN) به دلیل بهره گیری از استاندارد های اروپایی در رده لمینت های نسبتا مات می باشد و مورد علاقه دوستداران پارکت لمینت های مات قرار گرفته است .پارکت ترکیه فلورپن در اندازه ها و ضخامت های متعددی تولید می شود و شامل 48 رنگ متنوع و زیبا، در طرح های یکپارچه الواری و چند پارچه طرح پارکت بوده که در ۲ گروه ساده و درز دار ارایه می شوند.

این پارکت لمینت دارای کلیک های مقاوم چهار طرفه است و هم از کناره ها و از دو سر پارکت به همدیگر چفت و بست شده و امکان جدا شدن و درز باز کردن را به حداقل رسانده است. همچنین کلیک ها از نوع دابل کلیک و پارافین خورده می باشد که باعث مقاومت بیشتر در مقابل رطوبت و آب می شود .

پارکت ترکیه فلورپن در چهار کلاس AC3 , AC4 , AC5 و AC6 تولید می شود که برای استفاده در منازل و اماکن خصوصی مناسب است و برای مصارف اداری پر تردد و اماکن عمومی ( مانند فرودگاه ها و مراکز خرید ) کاملا مناسب است.

پارکت ترکیه فلورپن آنتی باکتریال بوده به همین دلیل مناسب برای استفاده در مکان هایی که بهداشت محیط مهم است ( مانند بیمارستان ها و مهدکودک ها ) استفاده می شود.امروزه مباحث محیط زیستی و دوستدار محیط زیست بودن خیلی با اهمیت شده است و برای عموم مردم نیز مهم است تا محصولی که به محیط طبیعی انسان ها ضرری وارد نکند را خریداری نمایند.

همچنین در مقابل اشعه خورشید و سیگار مقاوم است و دارای 30 سال گارانتی شرکتی می باشد پارکت ترکیه فلورپن از تکنولوژی روز اروپا و تحت نظارت استاندارد E1 تولید می گردد که این استاندارد کم ترین میزان انتشار فرمالدهید می باشد.

پارکت ترکیه ایشیک

یکی دیگر از تولید های کشور ترکیه پارکت ترکی ایشیک (ISIK) است که یکی از برندهای معروف لمینت ترکیه می باشد و در ایران محصولات چوبی آن از جمله ام دی اف و هایگلاس بسیار معروف است. پارکت ترکیه ایشیک دارای 26 رنگ تیره و روشن است و درجه سختی آنAC4 می باشد و کیفیت خوبی دارد. پارکت ترکیه ایشیک همانند پارکت ترکیه فلورپن (FLOORPAN) در رده لمینت های نسبتا مات می باشد .

پارکت ترکیه AGT

شرکت AGT یکی از معتبرترین کارخانجات تولید MDF و پارکت لمینت در ترکیه می باشد و مصرف بالای پانل های MDF تولیدی این شرکت در صنعت دکوراسیون به عنوان برند درجه یک متداول شده است.

پارکت لمینت AGT در دو کلاس درز دار و بی درز، و همچنین استاندار AC3 و AC4 در ایران عرضه می شود.

پارکت ترکیه پارکلام

یکی از با کیفیت ترین پارکت های ترکیه را می توان پارکت ترکیه پارکلام نام برد. پارکت ترکیه پارکلام از تکنولوژی روز اروپا و تحت نظارت استاندارد E1 تولید می گردد. پارکت لمینت 8 میلی متر جامسون با نام تجاری پارکلام (PARKALAM) شناخته شده است که در 27 شکل و رنگ مختلف ارائه می گردد.

پارکت لمینت لیگنا(LIGNA)

پارکت لیگنا ساخت کشور ترکیه می باشد. شرکت پارکت لمینت لیگنا فعالیت خود را در سال 1993 در شهر استانبول ترکیه شروع کرده است. شرایط شستشو پارکت ترکیه لیگنا با دستمال مرطوب مناسب است و در ضخامت ۸ میلیمتر می باشد همچنین کلیک پارکت ترکیه لیگنا از نوع یونی لاین و غیر قابل جدا است و از طرح ها و رنگ های جدید و زیبا برخوردار است.

شرکت لیگنا دو کارخانه مجهز به جدیدترین و بروز ترین ماشین آلات صنعتی تولید پارکت لمینت خود را در سال 2014 به 26 میلیون مترمربع رساند.