محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

خدمات مشتریان

گروه بازرگانی کوه کمری برای همه محصولات خود خدمات گارانتی و پشتیبانی را داراست و کارت های گارانتی همراه با محصولات به مشتریان ارایه می گردد. لازم به ذکر است شرایط گارانتی در کارت های گارانتی ذکر شده است و در صورت بروز مشکلات سامانه پشتیبانی که در این وبسایت تعبیه شده است آمادگی پاسخگویی سریع را داراست.

گارانتی لمینت پارکت فلورپن
واژه گارانتی به مجموعه تعهداتی گفته می شود که سازنده در قبال وقوع هرگونه ایراد ناشی از کیفیت نامطلوب مواد  و یا فرآیند نامناسب ساخت محصول خود، تحت شرایط و زمانی خاص، جهت رفع آن چه از طریق تعمیر و چه از طریق تعویض بر عهده می گیرد. در این حالت هزینه های تحمیل شده بر عهده تولید كننده محصول است شرکت کاستامونو بر پایه این تعریف مسئولیت رفع هرگونه ایراد ناشی از کیفیت نامطلوب مواد اولیه و تولید؛ محصولات شرکت کاستامانو را با توجه به شرایط و ضوابط مندرج در این دستورالعمل و بخش نامه های متعاقب بر عهده می گیرد. شرکت کاستامونو جهت رضایت مشتریان محصولات فلورپان (فلورپن) با ارایه کارت گارانتی و اطمینان خاطر دادن به خریداران، تمامی عوامل امور را عهده دار شده است. 

مقاومت در فرسودگی: سطوح ورقه های پارکت ورقه های لمینت فلورپان با تمام ظرافت و زیبایی در برابر فرسایش مقاوم می باشد. فرسایش سطح، به ایجاد نقاط فرسوده بزرگ تر از سانتی متر مربع گفته می شود.
مقاومت در رنگ پریدگیسطوح ورقه های پارکت لمینت فلورپان در برابر رنگ پریدگی ناشی از قرار گرفتن در معرض پرتوهای غیر مستقیم خورشید یا نور مصنوعی عادی مقاوم می باشد.
مقاومت در برابر لکهسطوح پارکت لمینت فلورپان در برابر لکه های ریخته شده بر روی آن مقاوم است. شروع گارانتی پارکت های فلورپان از زمان نصب می باشد.

مواردی که شامل گارانتی نمی شود
خطا در مرحله ی نصب: از جمله ناهوار بودن سطح محل نصب مطابق با گزارش کارشناس و رطوبت در کف محل نصب و عدم رعایت دستور العمل های نصب پارکت
حوادث: استفاده نادرست و نامناسب و اشتباه از محصول نظیر ایجاد خراش و ایجاد بریدگی در سطح توسط اجسام تیز و برنده؛ ضرب دیدگی یا افتادن اجسام سنگین بر آمدگی یا صدمه ناشی از ساییدگی توسط اجسام نظیر شن و ماسه
بالابودن میزان تردد از شرایط تعریف شده
شستشو و ریختن و راکد ماندن آب روی سطح و نشت آب به سطوح پایینی محصول و یا شستن آن مواد اسیدی؛ قلیایی یا شوینده ها و پاک کننده های شیمیایی
اعتبار این ضمانت نامه منوط به ارایه این کارت بصورت تکمیل شده و مهر شده، همراه با اسناد و مدارک قانونی خرید (فاکتورخرید) می باشد.

تلفن رسیدگی به شکایات: 26216096-021