محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

خرید پارکت

پارکت ترکیه

پارکت لمینت را به دلیل دارا بودن مزایای زیادی می‌توان در منازل، ادارات و مراکز تجاری استفاده کرد و جذابیت و کیفیت، مهم ترین ویژگی برای خرید پارکت لمینت به شمار می رود.

معمولاً در بین عموم فروشندگان و خریداران عنوان "پارکت" را که همان "پارکت چوبی" است، به اشتباه برای "لمینت" هم استفاده می کنند، در صورتی که "لمینت" چیزی متفاوت از "پارکت چوبی" است و دارای مزایای بسیار زیادی نسبت به پارکت های چوبی می باشد.

از مزایای لمینت می توان به عایق یک طرفه بودن لایه ی زیرین (عایق گرمایشی یک طرفه برای سیستم گرمایش از کف)، مقاوم نسبت به رطوبت و اجسام برنده و تیز، و عدم فرایند ساب و لاک و عدم نیاز به تعمیرات پس از چند سال استفاده اشاره کرد.

مهم ترین نکته در خرید پارکت لمینت این است که کالا را باید از شرکت های معتبری که خدماتی از قبیل گارانتی ارائه می دهند خریداری کرد و در انتخاب نوع پارکت لمینت نسبت به کاربرد و هماهنگی با دکوراسیون منزل دقت نمود.

نحوه انتخاب صحیح پارکت به این صورت است که مصرف کنندگان هنگام خرید پارکت، به مشاهده یک یا چند عدد پارکت بسنده نکنند، بلکه تعدادی دیگر از نمونه های پارکت را مشاهده کنند. جهت خرید پارکت می توانید به موارد زیر دقت کنید:

  • همچنین هنگام خرید پارکت حتما به استانداردهای AC توجه نمایید و از خرید پارکت لمینت با مارک ها و برندهای نا شناخته خودداری کنید و سعی کنید قبل از خرید پارکت از شرکت تولید کننده و نوع برند و ... اطلاعات کافی را کسب نمایید.
  • نکته مهم دیگری که باید به آن توجه کرد نصب صحیح آن است پس حتما از نصابان و با سابقه و حرفه ای در این زمینه استفاده نمایید تا مبلغی که بابت خرید پارکت لمینت پرداخت کردید هدر نرود.
  • جهت خرید پارکت بايد به سه نكته فنی دقت فرمایید: ١. نوع كاربری ٢. سطح اجرای پاركت لمينت ٣. متراژ که با توجه به این نکات و دریافت مشاوره می توانید محصول کاربردی خود را انتخاب نمایید.
  • ظاهر زیبای هر لمینیتی دلیل بر جنس خوب بودنش نیست. پس هنگام خرید پارکت حتما سایر ویژگی های آن را نیز در نظر داشته باشید.
  • هنگام خرید پارکت هرگز به برخی از فروشنده ها که از جنسشان درمورد ضد آب بودن لمینیت ها تعریف می کنند اعتنا نکنید آنها از عدم آگاهی شما استفاده کرده و جنس بی کیفت را به شما عرضه می کنند، چوب در اثر جذب آب متورم می شود هیچ لمینیتی ضد آب و قابل شستشو نیست و از این به بعد هم نخواهد شد. ولی بعضی برندها مانند پارکت لمینیت فلورپن به دلیل دارا بودن کلیک های پارافینی حدالممکن از نفوذ آب جلوگیری می کند و قیمت بسیار بالایی دارند.
  • برای مکان های پرتردد مانند فرودگاه ها، ایستگاه های مترو و ... حتما از لمینتی با استاندارد AC5 یا AC6 استفاده کنید.
  • اگر از جایی قیمت می پرسید، ارقام کل فاکتور را در نظر بگیرید. به فرض، ممکن است یک فروشگاه لمینیتی را متری 50 هزار تومان بفروشد فروشگاه دیگر همان جنس را پنجاه و پنج هزار تومان، این احتمال وجود دارد که آن فروشگاهی که ارزان تر می فروشد اختلاف قیمت را در موارد جانبی جبران کند.