محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

کمترین میزان فورمالدهید

  • چهارشنبه 13 تیر 1397
  • استانداردها

فرمالدهید Formaldehyde

پارکت لمینت فلورپن

فرمالدهید گازی بی رنگ با بوی تند و ماده اصلی تشکیل دهنده رزین های صنایع چوبی ، نگهدارنده های رنگ و رزین های رنگ سازی و رزین های چسب سازی می باشد. استفاده دیگر فرمالدهید به عنوان یک ضد عفونی کننده و ضد انگل همچون گلوتر الدید می باشد اما به دلیل مقاومت حرارتی پایین در گذشت زمان تبخیر شده و اثرات زیان باری به جا می گذارد.

پارکت لمینت فلورپن

خواص فیزیکی

فرم آلدهید دارای مولکول‌های قطبی است، بنابراین جاذبه‌های دوقطبی بین این مولکول‌ ها و همین‌ طور بین مولکول‌ های متانال با دیگر مواد می‌تواند برقرار شود. فرم‌آلدهید در فاز مایع این جاذبه‌های دوقطبی موجب می‌شود تا متانال در حلال‌های قطبی نظیر آب و اتانول حل شود (محلول آبی فرم آلدهید را «فرمالین» هم می‌گویند)

 

EMISSION CLASS یا کلاس انتشار به میزان فرمالدهید منتشر شده از مواد پایه چوب یا هر ماده ای که فرمالدهید در آن استفاده شده می گویند جهت نشان دادن کلاس انتشار از اصطلاح E1-E2-E3 استفاده می شود که هر چه عدد کوچک تر باشد انتشار فرمالدهید کمتر می باشد. برای تعیین این استاندارد در لمینت پارکت قطعه ای از لمینت در اتاق تست و تحت جریان هوا با دمای ثابت قرار گرفته و میزان فرمالدهید منتشر شده بر حسب PPM:PART PER MILLION یک قسمت در میلیون اندازه گیری می شود.

جهت قرار گیری در کلاس E1 که کلاس بی خطر برای انسان و حیوانات محسوب می گردد مقدار حاصل نباید ازppm0.1 تجاوز کند.

پارکت لمینت فلورپن

علامت استاندارد کلاس انتشار در بهترین حد

در حالی كه كلاس انتشار به دلیل ارتباط مستقیم با سلامتی افراد آیتمی بسیار مهم و تاثیر گذار در انتخاب لمینیت مصرف كنندگان اروپایی می باشد، اكثر خریداران و مصرف كنندگان داخلی ایران اطلاعات درستی در این زمینه ندارند. متاسفانه بیشتر لمینیت های بی كیفیت و ارزان قیمت بازار دارای ضریب انتشار بالا تر از حد مجاز می باشند.

توجه به این نکته جهت حفظ سلامتی شما در طولانی مدت حائز اهمیت است. چر ا که لمینت های با این گرید دارای کیفیت بالاتری نیز می باشند.

پارکت لمینت فلورپن با رعایت این استاندارد در بهترین حد ممکن در سبد انتخاب مصرف کنندگان اروپایی قرار گرفته است.

پارکت لمینت فلورپن

گواهینامه نمایندگی انحصاری بازرگانی کوه کمری

پارکت لمینت فلورپن

گواهینامه استاندارد کلاس انتشار پارکت فلورپن

 

جدیدترین مطالب
ما را در جوامع مجازی دنبال کنید!