محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

قابلیت نظافت هر روزه

  • چهارشنبه 13 تیر 1397
  • استانداردها

خرید پارکت

یکی از مشکلات استفاده از متریال های متفاوت در کف ساختمان تمیز کردن آن است مانند فرش یا موکت که هم نیاز با جارو دارد و هم نیاز با شستن که هزینه زیادی می طلبد یا پارکت های چوبی که به شدت تحت تاثیر رطوبت بوده و از بین می رود و نظافت هر روزه پارکت چوبی مشکلاتی زیادی ایجاد می کند. سرامیک درنوبه خود بهترین مترال برای نظافت هر روزه با آب است ولی سرد بودن سطح سرامیک باعث دور شدن از انتخاب این متریال می شود .

پارکت لمینیت متریالی است که بیشتر مردم انتخاب اول برای کف منزل و محل کارشان است به دلایل گرم بودن محافظت از بدن در زمان نشستن روی لمنت پارکت نرمی خاص برای محافظت از اشیای شکننده هنگام افتادن به زمین نرمی سطحی برای محافظت از مفاصل در هنگام راه رفتن به دلیل استفاده از فوم در زیر کار وقابل انعتاف بودن متریال است.

حال لمینیت پارکت قابلیت شستشوی روزانه را دارد؟

بیشتر لمینیت پارکتها به دلیل پارافین دار بودن کلیک ها این ادعا را دارند ولی چیز بیشتری از اینها نیازمنده تا این ادعا واقعی باشد.

پارکت لمنیت فلورپن به دلیل دابل کلیک بودن و سیستم یونیلین و یونیفیت و دقت در تولید بعد از نصب هیچ درزی باقی نمیگزارد تا جایی برای نفوذ آب و رطوبت باشد دلیل دوم پارافین دار بودن کلیک ها برای تاثیر نگذاشتن رطوبت به مغز لمنیت پارکت دلیل سوم دانسیته بالای 950 که جایی برای رطوبت در مغز لمنیت فلورپن باقی نمی گذارد دلیل چهارم استفاده از بهترین مواد ضد آب و ضد خش در لایه زیرین و لایه نهایی لمینیت پارکت فلورپن برای در امان بودن از رطوبت است و با خیال راحت می توانید لمنیت پارکت فلورپن را نظافت روزانه کرده و خشک نمایید. 

جدیدترین مطالب
ما را در جوامع مجازی دنبال کنید!