محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

نکات مثبت و منفی چوب جنگلی در مقابل کفپوش لمینت

  • چهارشنبه 7 آذر 1397
  • مقالات

خرید پارکت

یکی از پر طرفدارترین کفپوش ها در خانه، کف پوش چوب است. به دلیل ظاهر طبیعی و گرمای آن و زیبایی بی نظیرش به این محبوبیت رسیده است.
یکی از مزایای خانه های قدیمی و سنتی کفپوش چوب است. خانه های جدیدتر که دارای قیمت پایین تر هستند، اما هنوز هم می خواهند چوب طبیعی مانند پارکت لمنیت فلورپن را در خانه ها استفاده می کنند.

قیمت

هزینه کفپوش لمینت بسیار پایین تر از کفپوش چوب می باشد.واقعیت این است که شما چقدر می توانید هزینه کنید، با در نظر گرفتن بودجه خود تعیین می کنید که چه چیزی برای شما مناسب است.

کف پوش چوب سخت: کف پوش چوب سخت از درخت های برداشت شده ساخته شده است؛ قیمت گذاری بستگی به چگونگی درختان عجیب و غریب دارد. به طور کلی، چوب جنگلی برای خرید و نصب به میزان قابل توجهی بالاتر است.
پارکت لمینت: کفپوش چوب لمینیت از چوب کامپوزیت در دماهای بالا ساخته شده است. پس از آن، تصویر چوب چوب، روی چوب کامپوزیت قرار می گیرد و پوشش آن به شکل ورقه ورقه است. نه تنها مواد ارزان تر هستند، بلکه هزینه ، 50٪ کمتر از نصب چوب است.

طول عمر

بار ترافیکی را محاسبه کنید. سطح با دوام، تعمیر و نگهداری را آسان تر می کند و برای سال های آینده نیز مناسب خواهد بود.

کف پوش چوب سخت: چوب سخت حساس به خراش است، می تواند از رطوبت بیش از حد آسیب دیده و به ویژه در مناطقی که به شدت قاچاق شده است، سایش نشان می دهد. کف پوش چوب سخت معامله واقعی است؛ زرق و برق دار است و بسته به نوع چوب، می تواند به خانه شما ارزش قابل توجهی اضافه کند.
پارکت لمینت: از آنجا که ورقه ورقه از چوب فشرده ساخته شده است، با دوام تر و مقاومت در برابر خراش، رطوبت و سایش و پاره شدن است. کفپوش ورقه ورقه نیز برای تمیز کردن آسان تر است.

تعمیر

کفپوش یکی از اجزای خانه شماست که باید در برخی موارد تعمیر شود.
کف پوش چوب سخت: چوب سخت را می توان با ناهمواری های موجود را با سنگ زنی صیقل داد.
پارکت لمینت: به راحتی جدا می شوند و شما می تونید قسمت خراب را تعمیر یا تعویض کنید.
تصمیم به استفاده از چوب سخت و یا پارکت لمینت با شماست. جوانب مثبت و منفی را بررسی کنید و در مورد شیوه زندگی خود واقع بین باشید؛ اگر حیوانات خانگی، بچه های کوچک یا ترافیک زیاد داشته باشید، ممکن است تصمیم شما را تحت تاثیر قرار دهد.

اگر در منزل خانه زیاد نور خورشید داشته باشید، چوب می تواند از بین برود زیرا این یک محصول طبیعی است، در حالی که کفپوش لمینیت، حفاظت UV را در سطحخود به طور یکپارچه دارد. همه عوامل را در نظر بگیرید - و لذت بردن از چگونگی گرما از چوب، زیبایی، جذابیت و ارزش خانه خود را بهبود بخشید.
بازرگانی کوه کمری به عنوان نماینده شرکت کاستامونو انتگره در ایران، انواع پارکت لمینت تولیدی این شرکت را در اندازه ها و رنگ های متنوع عرضه می کند. انبوه سازان، فعالان بخش مسکن و معماری، و طراحان دکوراسیون داخلی ساختمان می توانند جهت خرید پارکت، و پارکت ترکیه از صفحه محصولات فروشگاه اینترنتی بازرگانی کوه کمری بازدید کنید.

جدیدترین مطالب
ما را در جوامع مجازی دنبال کنید!