محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

درباره گروه بازرگانی کوه کمری

درباره ما

گروه بازرگانی کوه کمری فعالیت خود را از سال 1386 در زمینه واردات و توزیع محصولات چوبی و مصالح ساختمانی شروع کرده و از آغاز فعالیت خود بر آن بوده که سهمی بسزا در تامین به روزترین محصولات دکوراسیون داخلی داشته باشد.
این گروه در طول سالیان متمادی نمایندگی رسمی چندین شرکت بین المللی همچون شرکت های کاستامونو انتگره، ییلدیز انتگره، تورپان، ایشیک آهشاپ، استار وود  ، کرستینا ماسی و ... را در کارنامه خود دارد و در حال حاضر نمایندگی انحصاری کلیه محصولات شرکت تورپان و همچنین نمایندگی انحصاری پارکت لمینیت فلورپان از شرکت کاستامونو انتگره (Kastamonu Entegre) کشور ترکیه و ...دارا است.

در راستای تکمیل سبد محصولات و ارائه هر چه حرفه ای تر خدمات به دوستان و همکاران عزیز، از سال 1397 شرکت پاراتی PARATI  به عنوان زیر مجموعه ای از این گروه ، موفق شده است نمایندگی رسمی فروش محصولات کارخانه PARATO ایتالیا تولید کننده کاغذ دیواری برند cristiana masi را اخذ کند.

گروه بازرگانی کوه کمری در جهت ارائه خدمات مطلوب برای همه هموطنان عزیز در شهرهای تهران، تبریز، جلفا، بندر انزلی و گمرک سهلان و همچنین در شهرهای استانبول و لندن دارای دفاتر و انبار می باشد. این گروه با داشتن ده ها کارشناس فروش مجرب و مدیران فروش متهد و حرفه ای، سعی دارد بهترین سرویس تامین کالا های با کیفیت را در کمترین زمان به مخاطبان خود ارائه کند.