محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

اشتراک در خبرخوان

پارکت لمینت فلورپن

آیتم‌های 1 تا 12 از مجموع 33 آیتم

 1. 1
 2. 2
 3. 3

جدولی  لیست 

آیتم‌های 1 تا 12 از مجموع 33 آیتم

 1. 1
 2. 2
 3. 3

جدولی  لیست 

پارکت لمینت فلورپن (FLOORPAN) توسط یکی از بهترین شرکت های تولید کننده پارکت در ترکیه به نام شرکت کاستامانو انتگره تولید می شود و می توان گفت از بهترین پارکت لمینت های موجود در دنیا می باشد.

شرکت کاستامونو انتگره زیر مجموعه گروه شرکت های «حیات هولدینگ Hayat Holding» ترکیه می باشد که دارای 11 کارخانه مدرن تولید فرآورده های چوبی با حجم تولید 1.18 میلیارد دلار و یکی از بهترین تولیدکنندگان پارکت لمینت موجود در حال حاضر دنیا می باشد. کاستامونو انتگره پارکت لمینت فلورپن را در کشورهای ترکیه و روسیه تولید می کند.

این لمینت از لحاظ میزان فروش در دنیا رتبه پنجم و در ترکیه رتبه نخست را کسب کرده است و در ایران دارای دفاتر نمایندگی رسمی می باشد که کلیه خدمات فروش، پس از فروش و گارانتی را به نحو مناسب ارائه می دهند. نماینده پخش پارکت لمینت فلورپن در ایران بازرگانی کوه کمری می باشد که در تمامی استانهای ایران دارای نمایندگی فروش می باشد.

پارکت لمینت فلورپن کاستامانو با برندهای  Classic . Elite . Stone . Green با استفاده از اچ دی اف (فیبر چوب با تراکم بالا ) دانسیته بالاتر از 900 و روکش با فناوری اکسید آلومنیوم تولید می شود.

استاندارد کلیک لمینت پارکت فلورپن از دو تکنولوژی کلیک   unilinو unifitt می باشد  که بهترین نوع کلیک در دنیا محسوب میشود.

پارکت لمینت فلورپن می تواند در ضخامت های مختلف ۷، ۸ و ۱۲ میلی متر و در انواع ساده، شیاردار ، برجسته و صاف تولید می شود. همچنین این محصول با تنوع رنگی بالایی که دارد باعث شده که تمامی سلیقه ها، نیازها و بودجه ها را پوشش داده و پاسخگوی تمامی مصرف کنندگان، طراحان، آرشیتکت ها، معماران، شرکت های سازنده سازه های نمایشگاهی، شرکت های طراحی دکوراسیون داخلی و ... در کل بازار ساخت و ساز کشور باشد. در حال حاضر نیز تمامی نمونه های آن در ایران موجود می باشد.

پارکت لمینت فلورپن FLOORPAN دارای چهار سطح AC5 , AC4 , AC3 و AC6 استاندارد مقاومتی بوده که این استاندارد متضمن حفظ کیفیت و جهت استفاده در منازل، دفاتر و ادارات، پاساژها و همچنین اماکن عمومی پرتردد با گارانتی 5 تا 30 ساله برخوردار است.

 

سطح بندی پارکت فلورپن FLOORPAN

 AC3 یا کلاس 31 برای مصارف خانگی و اماکن خصوصی مناسب می باشد.

 AC4 یا کلاس 32 برای مصارف خانگی پر تردد و اماکن اداری مناسب می باشد.

 AC5 یا کلاس 33 برای اماکن عمومی پرتردد مناسب می باشد.

 AC6 یا کلاس 34 برای اماکن عمومی کاملا پرتردد فرودگاها ایستگاه مترو و... مناسب می باشد.

 

در بازار ایران بین پارکت های ترکیه ای، پارکت لمینت فلورپن FLOORPAN نخستین پارکت لمینت دارای استاندارد AC6  می باشد.

دانش فنی که در نحوه اتصال این پارکت لمینت بکار رفته است متعلق به شرکت یونیلین آلمان بوده و کلیک ها از چهار طرف چفت و بست شده که جدا شدن کلیک ها را به حداقل می رساند که این امر بعد از نصب شدن پارکت ها باعث حفظ استحکام و یکپارچگی بوده و مقاومت بالایی در برابر انبساط، انقباض و عدم ایجاد درز بعد از نصب می گردد. همچنین کلیک ها از نوع دابل کلیک و پارافین خورده می باشد که موجب مقاومت بالاتری در برابر رطوبت و آب می شود. پارکت لمینت فلورپن در ضخامت متفاوت و تنوع رنگ بیش از 45 رنگ در ایران موجود است و در دو گروه ساده و درز دار ارائه می شود. رنگ بندی پارکت لمـینت فلورپن طوری است که تنالیته کامل رنگی در طرح های یکپارچه (الواری) و چند پارچه (طرح پارکت)، امکان انتخاب توسط انواع سلیقه ها تأمین می گردد .

 

سایر مشخصات فنی پارکت لمینت فلورپن

 •  HDF در برابر فشار با چگالی بالا مقاوم است.
 • به علت داشتن پارافین بر روی کلیک ها آنتی باکتریال و قابل شستشو می باشد.
 • قابل استفاده در سیستم گرمایش از کف
 • جهت سهولت در نحوه نصب (از هر ۴ جهت) دارای سیستم یونیلین کلیک می باشد.
 • از چوب های طبیعی طرح های زیادی بر گرفته شده است.
 • ضد اصطکاک و الکتریسیته ساکن
 • پارکت لمینت فلورپن در مقابل اشعه نور خورشید فرابنفش، سیگار روشن، خط و خش، سایش و موادی که باعث تولید لکه و آسیب می شود مقاوم است.

  

توضیحات مختصر درباره استند و لمینت فلورپن

می توان گفت که این استند دارای بدنه تمام فلزی و مقاوم بوده و تایل ها جهت نمایش بهتر، به صورت شیب دار و با فاصله از یکدیگر، در شیارهای پایه استند جای می گیرند. به منظور نمایش هر چه بهتر و ایجاد حس نزدیکی بین نمونه های تایل ها و کار نهایی اجرا شده، تایل ها به صورت دوبل (دو عدد تایل در کنار هم) و همچنین دو رو (پشت و روی هر دو سمت از یک کد رنگ) کار شده اند. کد هر رنگ بر روی پلاک فلزی رنگی، حک شده است. به جهت سهولت در جابجایی نیز، شکاف دستگیره تعبیه شده ابعاد تمامی تایل ها یکسان بوده، به همین دلیل، در ترتیب و چیدمان تایل ها بر روی پایه ها محدودیتی وجود ندارد.

 سه تیپ مختلف فینیش رویه پارکت FLOORPAN  

 • ساده کبریتی (Timberland)
 • شیاردار(V Groove)
 • برجسته (Register)

این سه تیپ مختلف فینیش رویه پارکت FLOORPAN در بیش از 45 رنگ و طرح روز اروپا آماده بارگیری و تحویل می باشد.

بازرگانی کوه کمری به عنوان نماینده شرکت کاستامونو انتگره در ایران، انواع پارکت لمینت تولیدی این شرکت را در اندازه ها و رنگ های متنوع عرضه می کند. انبوه سازان، فعالان بخش مسکن و معماری، و طراحان دکوراسیون داخلی ساختمان می توانند جهت خرید پارکت، و پارکت ترکیه از صفحه محصولات فروشگاه اینترنتی بازرگانی کوه کمری بازدید کنید.